• head_banner

WDM sistēma

  • 100G Transponder/Converter

    100G retranslators/pārveidotājs

    100G OTN raidītājs atbalsta vienu QSFP28 klienta saskarni un vienu CFP līnijas interfeisu, lai atbalstītu viena kanāla 100Gbps lielu graudu datu pārsūtīšanu. Nozares visprogresīvākā saskaņotā tehnoloģija un FEC priekšu kļūdu labošanas kodēšanas tehnoloģija nodrošina augstas veiktspējas, tālsatiksmes augstas veiktspējas pārraidi.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G saplūst ar 200G

    100G OTN raidītājs atbalsta vienu QSFP28 klienta saskarni un vienu CFP līnijas interfeisu, lai atbalstītu viena kanāla 100Gbps lielu graudu datu pārsūtīšanu. Nozares visprogresīvākā saskaņotā tehnoloģija un FEC priekšu kļūdu labošanas kodēšanas tehnoloģija nodrošina augstas veiktspējas, tālsatiksmes augstas veiktspējas pārraidi.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ daudzpakāpju četrkodolu retranslators 10Gbps retranslators/pārveidotājs/retranslators

    SFP+ daudzpakāpju četrkodolu atbildētājam ir 8 SFP+ sloti, ierīce nodrošina elastīgu dažādu protokolu pārraidi, piemēram, 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, šķiedru kanāls 1/2/4/8 /10, CPRI uc SFP+ retranslators atbalsta vairāku ātrumu funkcionalitāti ar optisko datu pārraides ātrumu no 1Gbps līdz 10Gbps; Plašs optiskās infrastruktūras risinājumu klāsts ietver multivides pārveidošanu, signāla atkārtošanu, lambda pārveidošanu.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G un 100G Muxponder

    40G un 100G Muxponer atbalsta 4x10G↔40G vai 4x25G↔100G elektriskā slāņa multipleksēšanu/demultipleksēšanu un pārveido multipleksētos/demultipleksētos optiskos signālus DWDM standarta viļņu garuma optiskos signālos. Ar DWDM MUX/DEMUX DWDM sistēmā tiek pārraidīti daudzkanālu 100G vai 40G pakalpojumi. 40G un 100G Muxponder ir zemāko izmaksu risinājums 100G lielpilsētu tīkla DWDM pārraidei.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G un 100G OEO pārveidotājs

    40G un 100G retranslators atbalsta divas 40G vai 100G piekļuves pakalpojumiem. Plašs optiskās infrastruktūras risinājumu klāsts ietver multivides pārveidošanu, signāla atkārtošanu, lambda pārveidošanu.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 daudzpakāpju četrkodolu retranslators 125M ~ 32G retranslators/pārveidotājs/retranslators

     

    SFP28 daudzpakāpju četrkodolu atbildētājam ir 8 SFP28 sloti, ierīce nodrošina elastīgu dažādu protokolu pārraidi, piemēram, 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, šķiedru kanāls 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI utt.
    SFP28 retranslators atbalsta vairāku ātrumu funkcionalitāti ar optisko datu pārraides ātrumu no 1Gbps līdz 32Gbps; Plašais optiskās infrastruktūras risinājumu klāsts ietver multivides pārveidošanu, signāla atkārtošanu, lambda pārveidošanu.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Lieks daudzpakāpju divkāršs retranslators 10 Gbps retranslators/pārveidotājs/retranslators

     

     Šis retranslators ir 10G šķiedras šķiedras 3R pārveidotāja retranslators un retranslators. Šis retranslators atbalsta SFP+ - SFP+ vai XFP - XFP šķiedru savienojumus. 1+1 Automātiskā optiskā līniju aizsardzības pārslēgšana tiek atbalstīta līniju portos. Transponderis ir protokola caurspīdīgs, nodrošinot 3R (atkārtota pastiprināšana, atkārtota veidošana un atkārtota clocking) starp šiem dažādajiem optisko moduļu veidiem.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Zils/sarkans EDFA optiskais pastiprinātājs

    Viena šķiedra divvirzienu EDFA pastiprinātāju modeļos ir sarkans un zils ports, kas paredzēts vienas šķiedras DWDM risinājumam. Šo modeļu dizains tiek izmantots vienas šķiedras DWDM pārraides sistēmām.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Vidējā posma piekļuve EDFA optiskajam pastiprinātājam-PA kartei

    Tā kā tālsatiksmes sistēmu pielietošana kļūst aizvien plašāka, mūsu uzņēmuma pašattīstītā vidējā posma piekļuves (MSA) EDFA, vidējā līmeņa piekļuves (MSA) EDFA var efektīvi atrisināt DCM un OADM radīto ievietošanas zudumu, kompensējot DCM un OADM joslas. Iegūtais ievietošanas zudums samazina sistēmas OSNR papildu degradāciju.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA optiskais pastiprinātājs - pastiprinātājs

    EDFA Optical Apastiprinātājs mModulis nodrošina daudzfunkcionālu, zemu trokšņa līmeni, Erbija leģētu šķiedru pastiprinātāja (EDFA) risinājumus. Pastiprinātāja moduli var darbināt ar pastāvīgu pastiprinājumu (automātiskā pastiprinājuma kontrole AGC), pastāvīgu izejas jaudu (automātiskā jaudas kontrole, APC). Integrēto VOA var automātiski pielāgot, lai panāktu vienmērīgu pastiprinājuma spektru. Tas var pastiprināt C joslas signālu ar vai bez vidējās pakāpes piekļuves (MSA), kas nodrošina lielu elastību tīkla lietojumprogrammai.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM izkliedes kompensācijas ierīce

    Huanet optiskās kompensācijas funkcija ar slīpuma izkliedes kompensāciju standarta vienmoda šķiedru kārbai DCM (G.652) bija dispersijas un dispersijas slīpuma kompensācijas platjosla C joslā, ļaujot sistēmai optimizēt atlikušo izkliedi. Izkliedes kompensācijas vērtībā 1545nm viļņa garuma dispersija var sasniegt -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Izkliedes kompensācijas modulis (DCM)

    Izkliedes kompensācijas moduļi ir HUA6000 optiskās transporta sistēmas pamatelementi, un tie kalpo optisko sakaru mezglos, lai koriģētu impulsa izplatīšanās fenomenu, kas pazīstams kā hromatiskā dispersija, kas samazina maksimālo optisko šķiedru datu pārraides attālumu.

123 Tālāk> >> 1 /3 lapa