• head_banner

GPSF dēlis

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    Huawei GPSF servisa dēlis ar B+ C+ C ++ SFP

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portu GPON OLT interfeisa plate

    GPSF ir vislabāk pārdotais Huawei MA5800 sērijas OLT GPON servisa panelis

    Huawei 16-GPON port interfeisa karte ar B+/C+/C ++ SFP moduli

    Atbalsta sadalījums 1: 128

    Pārraides ātrums: 2,488 Gbit/s, saņemšanas ātrums: 1,244 Gbit/s

    Saskarnes tips: SC/PC