• head_banner

GPHF valde

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 portu GPON servisa kartes karte

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 portu GPON OLT interfeisa plate

    GPHF ir vislabāk pārdotā Huawei MA5800 sērijas OLT GPON pakalpojumu padome

    Huawei 16-GPON port interfeisa karte ar B+/C+/C ++ SFP moduli

    Atbalsta sadalījums 1: 128

    Pārraides ātrums: 2,488 Gbit/s, saņemšanas ātrums: 1,244 Gbit/s

    Saskarnes tips: SC/PC