• head_banner

2 km QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D ir paralēls 100Gb/s četru mazas formas faktoru pievienojams (QSFP28) optiskais modulis. Tas nodrošina lielāku portu blīvumu un kopējo sistēmas izmaksu ietaupījumu. QSFP28 pilna dupleksa optiskais modulis piedāvā 4 neatkarīgus raidīšanas un saņemšanas kanālus, katrs spēj nodrošināt 25 Gb/s darbību ar kopējo datu pārraides ātrumu 100 Gb/s uz 2 km viena režīma šķiedras.

    Optiskās šķiedras lentes kabeli ar LC/UPC Duplex savienotāju var pievienot QSFP28 moduļa kontaktligzdai. Pareizu izlīdzināšanu nodrošina vadotnes tapas tvertnes iekšpusē. Kabeli parasti nevar pagriezt, lai pareizi izlīdzinātu kanālu. Elektriskais savienojums tiek panākts, izmantojot MSA saderīgu 38 kontaktu malas tipa savienotāju.

    Izstrādājums ir veidots ar formas faktoru, optisko/elektrisko savienojumu un digitālo diagnostikas saskarni saskaņā ar QSFP28 vairāku avotu līgumu (MSA). Tas ir izstrādāts, lai atbilstu vissmagākajiem ārējiem ekspluatācijas apstākļiem, ieskaitot temperatūru, mitrumu un EMI traucējumus. Moduli var pārvaldīt, izmantojot I2C divu vadu seriālo interfeisu.