Tava atrašanās vieta: Mājas
  • Produkti
  • ONU
  • HUANET ONU
  • HUANET ONU HG911
  • 1GE xPON ONT ONU ar maršrutētāju/tiltu ar Anatel sertifikātu

     Anatel Nr .:04266-19-12230

    HZW-HG911 (HGU) ir mini xPON ONT termināla ierīce, kas attiecas uz tīru platjoslas piekļuvi. Tā pieņem mini tipa kompaktas konstrukcijas dizainu ar augstu integrāciju un var nodrošināt 1 GE, RJ45) saskarnes. Atbalsta 2. slāņa Ethernet slēdža tehnoloģiju, un to ir viegli uzturēt un pārvaldīt. To var izmantot FTTH/FTTP piekļuves lietojumprogrammai iedzīvotājiem un biznesa lietotājiem. Un tā pilnībā atbilst tehniskajiem noteikumiem, piemēram, ITU-T G.984.x un xPON tehniskās prasības
    Aprīkojums.

    Saskarnes parametri

     

    B+ klase
    Uztvērēja jutība: -28dBm
    Viļņu garumi: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
    Pakārtotais datu pārraides ātrums: 2,488 Gbps
    Augšupējā datu pārraides ātrums: 1.244GpbsT
    GPON: FSAN G.984.2 standarta SC/PC viena režīma šķiedra
    28 dB saites zudums un 20 km attālums ar 1: 128

    1*10/100/1000M automātiskās sarunas
    Pilnīgs divpusējs/pusduplekss
    RJ45 Connect
    Automātiskais MDI/MDI-X
    Pārraides attālums 100 metri

    Ierīces parametri

     

    Izmēri (L x W x H) 120 x 100 x 30 mm Sistēmas barošanas avots 12 V DC, 0,5 A
    Svars Apmēram 240 g Statiskais enerģijas patēriņš 2,5 vati
    Darbības temperatūra 0 ° C līdz +50 ° C Maksimālais enerģijas patēriņš 3 W.
    Darba mitrums 10% RH līdz 90% RH (bez kondensācijas) Ostas 1GE
    Strāvas adaptera ieeja 100–240 V maiņstrāva, 50/60 Hz Rādītāji POWER/PON/LOS/LAN

    Produkta funkcija

     

    Atbilstoši ITU - T G.984Standard, pielāgojot GPON augšup
    Atbalstiet ONU automātisko atklāšanu/saišu noteikšanu/programmatūras attālu jaunināšanu
    Atbalstiet vairākas SNand LOID+paroles reģistrācijas metodes
    Atbalsta porta VLAN konfigurāciju
    Atbalstiet mac-adrešu mācīšanos
    Atbalstiet ostas ātruma ierobežojumus un joslas platuma kontroli

    Atbalsta apraides vētras pretestības funkciju
    Atbalsta igmp caurspīdīgo/snooping/proxy režīmu
    Atbalstiet attālās pārvaldības konfigurāciju
    Atbalsta dinamisko joslas platuma piešķiršanu (DBA)
    Atbalsta trīs slāņu maršrutēšanas funkciju
    EMS tīkla pārvaldība, kuras pamatā ir SNMP, ērta apkopei
    Atbalsta izslēgšanas trauksmes funkciju, viegli atklāt saites problēmas
    Atbalsta ostas plūsmas kontroli