100m 100G CFP2

CFP2-100GBASE-SR10 modulis atbalsta saites garumu 100 m standarta daudzmodu šķiedrā (MMF, G.652). 100 gigabitu Ethernet signāls tiek pārnests četros viļņu garumos. Ierīcē tiek pārvaldīta četru viļņu garumu multipleksēšana un demultipleksēšana.

Produkta īpašības

 

• Atbalsta bitu pārraides ātrumu no 103,1 Gb/s līdz 112 Gb/s

• MPO 24 kontaktligzdas optiskais interfeiss

• CPPI elektriskā saskarne

• Neatdzesēts 10x10Gb/s 850nm raidītājs

• 10 paralēlas elektriskās sērijas saskarnes

• Piemērojams 100 m ar OM3 NTF un 150 m ar OM4 NTF

• Zems enerģijas patēriņš <4W

• Digitālā diagnostikas monitora saskarne

• MDIO sakaru saskarne

• Savietojams ar 100GBASE-SR10

• Darba korpusa temperatūra:

Komerciāli: no 0 līdz 70 ° C

Lietojumprogrammas

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11,2 Gb/s daudzmodu OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet