• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100m 100G CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 modulis atbalsta saites garumu 100 m standarta daudzmodu šķiedrā (MMF, G.652). 100 gigabitu Ethernet signāls tiek pārnests četros viļņu garumos. Ierīcē tiek pārvaldīta četru viļņu garumu multipleksēšana un demultipleksēšana.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    The CFP2 LR4 optiskais uztvērējs apvieno raidīšanas un saņemšanas ceļu vienā modulī. Pārraides pusē četras sērijas datu plūsmu joslas tiek atgūtas, noregulētas un nodotas četriem lāzera draiveriem, kas kontrolē četrus elektriskās absorbcijas modulētos lāzerus (EML) ar 1296, 1300, 1305 un 1309 nm centrālajiem viļņu garumiem. Pēc tam optiskie signāli tiek multipleksēti viena režīma šķiedrā, izmantojot nozares standarta LC savienotāju. Saņemšanas pusē četras optisko datu plūsmu joslas optiski demultipleksē ar integrētu optisko demultiplekseri. Katru datu tvaiku atgūst ar PIN fotodetektoru un transimpedances pastiprinātāju, noregulē un nodod izvades draiverim. Šim modulim ir karsti pievienojams elektriskais interfeiss, zems enerģijas patēriņš un MDIO pārvaldības saskarne.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 optiskais uztvērējs apvieno raidīšanas un saņemšanas ceļu vienā modulī. Pārraides pusē četras sērijas datu plūsmu joslas tiek atgūtas, noregulētas un nodotas četriem lāzera draiveriem, kas kontrolē četrus elektriskās absorbcijas modulētos lāzerus (EML) ar 1296, 1300, 1305 un 1309 nm centrālajiem viļņu garumiem. Pēc tam optiskie signāli tiek multipleksēti viena režīma šķiedrā, izmantojot nozares standarta LC savienotāju. Uztveršanas pusē četras optisko datu plūsmu joslas ir optiskiDE multipleksēts ar integrētu optisko demultiplekseri. Katru datu tvaiku atgūst ar PINfoto detektors un trans-pretestība pastiprinātājs, pārplānotsun tika nodots izvades draiverim. Šim modulim ir a karsts elektriskais interfeiss, zems enerģijas patēriņš un MDIO pārvaldības saskarne.